Czas realizacji zamówienia

 
Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu potwierdzenia dokonania płatności. Wybranie opcji płatności przez PayU albo płatności przy odbiorze pozwoli nam od razu zająć się przygotowywaniem do wysyłki zakupionych przez Ciebie produktów. Dokonanie płatności przy użyciu przelewu tradycyjnego wydłuży ten czas do momentu zaksięgowania płatności na koncie. Jednak na to też mamy rozwiązanie - możesz przesłać nam na adres mailowy sklep@marstall.pl potwierdzenie dokonania przelewu, co pozwoli nam na szybsze zajęcie się Twoim zamówieniem.
 
 
 
1. Czas realizacji zamówienia przy dostawie za pośrednictwem firmy kurierskiej (paczki oraz wysyłki paletowe)
 

Przesyłki z towarem dostępnym na magazynie przygotowujemy są do przekazania kurierowi w przeciągu 2 - 3 dni roboczych.

Przygotowane przesyłki odbierane są przez kuriera tego samego dnia. Może się zdarzyć, że z przyczyn losowych kurier nie odbierze planowo od nas przesyłki. Wydajemy ją wtedy następnego dnia roboczego.
 
Odebrana przez kuriera przesyłka trafi do Ciebie najpewniej już następnego dnia roboczego. Czasem jednak może się zdarzyć, że czas ten wydłuży się do 2-4 dni roboczych. 
 
  
2. Czas realizacji zamówienia przy odbiorze osobistym
 
Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru. Jeśli się uda, to nawet tego samego dnia! Zamówione produkty będą już na Ciebie czekały i pomożemy zapakować Ci je do samochodu. 
  
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl