Czas realizacji zamówienia

 
Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu potwierdzenia dokonania płatności. Wybranie opcji płatności przez PayU albo płatności przy odbiorze pozwoli nam od razu zająć się przygotowywaniem do wysyłki zakupionych przez Ciebie produktów. Dokonanie płatności przy użyciu przelewu tradycyjnego wydłuży ten czas do momentu zaksięgowania płatności na koncie. Jednak na to też mamy rozwiązanie - możesz przesłać nam na adres mailowy sklep@marstall.pl potwierdzenie dokonania przelewu, co pozwoli nam na szybsze zajęcie się Twoim zamówieniem.
 
 
1. Czas realizacji zamówienia przy dostawie za pośrednictwem Kuriera DPD (paczki oraz wysyłki paletowe)
 

Przesyłki z towarem dostępnym na magazynie przygotowujemy są do przekazania kurierowi w ciągu 24 - 48 godzin.

Zamówienia złożone w weekend lub inne dni wolne od pracy przygotowujemy do wysyłki w kolejnym (najbliższym) dniu roboczym.
 
Przygotowane przesyłki odbierane są przez kuriera DPD tego samego dnia. Może się zdarzyć, że z przyczyn losowych kurier nie odbierze planowo od nas przesyłki. Wydajemy ją wtedy następnego dnia roboczego.
 
Odebrana przez kuriera przesyłka trafi do Ciebie najpewniej już następnego dnia roboczego. Czasem jednak może się zdarzyć, że czas ten wydłuży się do 2-4 dni roboczych. Drogę nadanej przesyłki można śledzić na stronie: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke wpisując numer przesyłki, który podamy Ci w mailu potwierdzającym odebranie przesyłki przez kuriera.
 
2. Czas realizacji zamówienia przy dostawie własnej
 
Jeśli Twój adres dostawy znajduje się w odległości do 50 km od naszego magazynu, osobiście dowieziemy do Ciebie nasze produkty. A jeśli dodatkowo postanowisz zrobić zapasy i złożysz zamówienie powyżej 500 zł brutto, dostarczymy je za darmo.
Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego dnia i godziny dostawy. Będziemy robić wszystko, by przyjechać do Ciebie jak najszybciej, ale może nam to zająć do 5 dni roboczych.
 
3. Czas realizacji zamówienia przy odbiorze osobistym
 
Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru. Jeśli się uda, to nawet tego samego dnia! Zamówione produkty będą już na Ciebie czekały i pomożemy zapakować Ci je do samochodu. Jeśli wybrałeś opcję płatności przy odbiorze, pamiętaj proszę, że na razie obsługujemy tylko płatność gotówką.
  
 
Nieważne, którą opcję dostawy wybierzesz. Przy każdej robimy wszystko, by produkty marstall trafiły do Ciebie jak najkrótszą drogą!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl